Naujienos kabinete, evoliucija

O gi pamiršau pasigirt kaip nuostabiai evoliucionuoja mano kabinete apgyvendintas žaliasis draugas “Happy beans”. Beje, kaip ir beveik gimtadienis, nes apie jo egzistavimą pasauliui priminiau 2008-09-19. Ir čia visai netyčia (:

Tai va. O buvo taip – vasara išlekėm atostogaut 4 savaites Lietuvoj, atsakinga laistytoja buvo paskirta kolege užsilikusi kiek ilgiau, na bet vistiek gavosi 2 savaičių tarpas kai vargšas augalėlis nė lašelio vandens negavo ir ant saulėčiausios palangės kaito. Baisiai nerimavau kas gi bus, vis dėlto toks gražus augaliukas, bet nežinia kiek atsparus nelaistymams ir panašiems ekstremaliems išbandymams.

Ir paaiškėjo kad nerimavau visai be reikalo. Augaliukas ne tik kad nesudžiūvo bet dar ir neblogai praevoliucionavo ir staiga išleido baisybiškai ilgus ūsus.

Gal bando daugintis? Žydi? Who knows! (:

Ūsai iš arti. Profilaktiškai atlikau bičių darbą ir visus tris ūsus vieną į kitą patryniau kad jie apsikeistu žiedadulkėm (?), nekokia iš manes botanikė turbūt ((:

Dabar tik smalsu kas bus toliau. Ar ūsai nudžius ir nukris? Ar išaugs obuoliai? Ar ūsai tys be galo ir vieną gražią dieną mane iš meilės pasmaugs? Laukite tęsinio! ((:

7 thoughts on “Naujienos kabinete, evoliucija

 1. O kam vieną į kitą trinti? :V Čia kažkokstai (b)ananizmas gaunasi. :D Bitės gi nuo vieno augalo į kitą perneša. Taip augalai ir santykiauja. Bent jau kiek aš gaudaus rastamanikoje. ;)) Iš serijos:

  – Ramune, tu manęs nori?
  – O taip.
  – Greičiau tos bitės atskristų..

  Like

 2. ofisas be bičių? kur tai matyta! iš kur tada semtis darbingumo?
  aš tai manau, kad augalam visvien kas juos dulkina, bet kokiu atveju jie negali duoti sutikimo. svarbu dulkina.
  dar iš biologijos atsimenu, kad kai kuriem augalam svarbu, kad juos apdulkintų kryžmai, nes ant tos pačios šakos augančioms piestelėms nelygis santykiauti su vietiniais kuokeliais. rimti biologai besirūpinantys augalų genetika net kažkokius prezervatyvus ant moteriškųjų dalių deda, kad neįvyktų atsitiktinis ir nekontroliuojamas apdulkinimas ‘iš oro’. laikui atėjus, teptuku užneša išrinktųjų žiedadulkių ‘rankiniu būdu’ :)

  Like

 3. nu va pasirodo visi cia apsigime botanikai isskyrus mane ((:
  red_apples, as su mielu noru kryzmai dauginciau, bet itariu kad tam siaip geriau turet daugiau negu viena augala. beto as tryniau skirtingas shakas tarpusavy ((: tai ne visai su savais, taip sakant. genetikai isproteje zmones, ka as galiu pasakyt. isivaizduok tu pvz azuola su prezervatyvais ((: omg

  Eugenijau, tai tada vadinas tie usai islindo butent del to kad vandens nebuvo tai augala apeme neviltis ir noras bent is oro kazka susirinkt?

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s