Atostogos

Labai jau keliavimo kiekiu intensyvus pavasaris pasitaikė. Toks intensyvus, toks intensyvus kad net nėr kada rašyt (: O juk ir San Diege buvau (tą truputį padengiau), ir kormoranus mačiau, ir lietuvių irklavimo komandą akademinese varžybose palaikiau beveik prarėkdama balsą, ir Londone buvau, ir Norvegijoj buvau, ir Lietuvoj porą dienų praleidau Krašto apsaugos ministerijoj (top-secret, woosh!), ir archipelage su kanoja plaukiojau, ir širdies masažą išmokau daryt, ir negyvą pelę laboratorijoj mačiau, ir tą, ir aną, jetau (: Pasitelkit vaizduotę, kaip ten viskas buvo.

Anyway, kitą savaitę pradedu atostogaut (: bus jėga: Brangiojo sunėno krikštynos, visų pamatymas, dvigubai pigesnių nei švediški kinoteatrų nusiaubimas, sodo tvarkymas, gimtadienis pripučiamam baseine, bimbinėjimas Preiloj (gal pagaliau į Ventės ragą nusigausim), o po to, o po to – epic road trip including a road movie (juk mes Pramuští, kaip kitaip) po Švediją/Norvegiją [: Pavydėkit man visi, o šiaip liepos 8 – liepos 27 lietuviškas telefonas įjungtas, aš visų baisiai išsiilgus, susiraskit mani!

Advertisements

5 thoughts on “Atostogos

 1. bet koks namukų skirtumas nuo amsterdamo antroje nuotraukoje – olandijoje langai tokie dideli, kad sienos beveik nėra, o čia, vien siena su plyšeliais. šaltos žiemos matyt ten būna.
  o aš mačiau kaip kinai naudoja kormoranus žvejyboje – juos kaip naminius gyvūnėlius laiko ir išmokina juos sugautą žuvį atnešti atgal į valtį. tik būtina užrišti kormoranui kilpą ant kaklo (ne smaugiant, žinoma) ir tada jie nebegali praryti žuvies. žvejys tuomet išima jam iš gerklės tą žuvį, o kormoranas plaukia toliau ieškoti kitos :) čia per bbc dokumentiką taip rodė.

  Like

 2. gi tikrai, del langu net neatkreipiau demesio! bet tai logiska, Trondheimas tokioj pacioj platumoj kaip Reikjavikas (:
  o del kormoranu ta jau kazkur girdejau/skaiciau. keistas metodas…

  Like

 3. sakė nyksta jau tas kormoranų metodas, nes tinklais ir kitais būdais juk našiau žuvis gaudyti. tik turistams tie kormoranai pasirodyti laikomi.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s